СЛОТ SUPREME

Занурення в гру для тривалих ігрових сесій

Слот Supreme створений для того, щоб втягнути клієнтів в гру і занурити їх у віртуальну реальність, спроектовану на величезний 43-дюймовий вигнутий екран з розширенням 4K, та пропонуючи чудову якість звуку через систему об’ємного звучання.

 

Запатентований мультіігровой мікс, розроблений спеціально для чудових графічних і аудіо систем Слот Supreme, змусить гравців забути про зовнішній світ. Ніякий ігровий досвід не буде більш захоплюючим, ніж цей.

 

Незважаючи на те, що Слот Supreme оптимізований для занурення гравців, він також надзвичайно зручний для оператора. Його добре продумана конструкція забезпечує дуже легкий доступ для технічного обслуговування і ремонту завдяки оптимізованій кількості технічних компонентів, що спрощує обслуговування і скорочує час простою.

 

Зацікавлені в отриманні детальної інформації про продукт?

Напишіть нам
Superior Comfort

НАЙДЗВИЧАЙНИЙ КОМФОРТ

 • 43-дюймовий вигнутий екран з роздільною здатністю 4K

 • Повне занурення в гру завдяки чудовій графіці і розширенню 4K

 • Ігрова графіка оптимізована під розмір і розширення екрана, а також положення гравця

 • Чудова якість звуку завдяки системі об’ємного звучання

 • Приваблива і зрозуміла панель гравця з сенсорним екраном

 • Простий вибір гри безпосередньо з панелі гравця з сенсорним екраном

 • Додаткова кнопка старту з лівого боку для гри обома руками

 • Великий простір для ніг

cutting edge design

УЛЬТРАСУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

 • Витончений дизайн, що виділяється у залі і привертає увагу

 • Створений для зручності користувача і простоти обслуговування

 • Один з найбільших інтерактивних вигнутих сенсорних екранів в сегменті з розширенням 4K

 • Z-touch: новий революційний селектор ігор із скляним сенсорним екраном

operator friendly

ЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ ОПЕРАТОРА

 • Модулі доступні для швидко та зручного щоденного обслуговування

 • Надзвичайно простий доступ до ПК

 • Оптимальний набiр компонентів притаманних індустрії для спрощеного сервісу та скорочення часу простою

 • Сумісність з усіма основними програмними системами для менеджменту залу та ігрових станцій

 • Цілодобова підтримка

 • Світова присутність

 • Щорічні оновлення

extremely modular

МОДУЛЬНІСТЬ

 • Вибір захоплюючих ігор з різною кількістю барабанів, ліній та варіантів, розроблених спеціально для найкращого досвіду гравця на 43-дюймовому 4К вигнутому сенсорному екрані

 • Поставляється з ідеальним набором ігор

 • Підтримує різні валюти та мультидомінації

 • Інтерфейс користувача доступний різними мовами

 • Прогресивні ігри та топпери за бажанням

СЛОТ SUPREME НАДАЄ КОРИСТУВАЧУ ШИРОКИЙ ВИБІР ЗАХОПЛЮЮЧИХ IГОР

DUO ZHONG DUO YING

Наважившись пройти крізь ворота дракона, гравці відкриють для себе східну країну, де сила поєднується з удачею. Якщо удача на їхньому боці, дзвони спонукатимуть дракона до дій, що принесе великі перемоги! Дві надздібності дракона додають Скатери та Дикі кулі з множниками. Щойно така сила вивільниться, ніхто не зможе їй протистояти і ви не уникнете нового оберту.

3-4-4-4-3 REELS 576 WAYS MEDIUM VOLATILTY FREE GAMES

LUCKY SIGMUND

Його Котяча Величність Зігмунд повернувся і готовий до абсолютно нової пригоди. Гравці приєднаються до нього у цій місячній подорожі, на цей раз, щоб розкрити секрети його чарівної скриньки з коштовностями. Якщо пощастить, Зігмунд відкриє коробку, і дикі діаманти вилетять назовні, приносячи неймовірні перемоги. Романтичні душі будуть зачаровані цією грою і не зможуть встояти, щоб не повернутися знову.

5 REELS 30 LINES MEDIUM VOLATILTY FREE GAMES

STACK UP JOLLY

Фанати фруктових ігор будуть обертати барабани і спостерігати, як Блазень оживає, в сучасній інтерпретації цієї класичної гри всіх часів. Як тільки розбушуються активні дії зі стеками Диких Блазныв, веселощі гарантовано. Великі перемоги будуть тримати гравців на гачку і змусять їх бажати більшого і більшого!

5 REELS 40 LINES LOW VOLATILTY

OCEAN SUPREME SUPER STACKS

Дозвольте Богу морів взяти вас в свій світ і показати вам шлях до його скарбів! Надзвичайно захоплююча гра з високою волатильністю з 20ю лініями, 5х3 барабанами і безліччю бонусних ігор, які будуть розважати ваших гравців годинами.

5 REELS 20 LINES HIGH VOLATILTY FREE GAMES

OCEAN SUPREME MULTI WINS

Чарівні очі русалки запрошують вас в глибини океану, щоб відкрити для вас скарби минулих часів. Дуже волатільна гра з 5х3 барабанами і 9ю лініями, з привабливою графікою і великою кількістю додаткових виграшів, щоб продовжити задоволення ваших гравців.

5 REELS 20 LINES HIGH VOLATILTY FREE GAMES

SHADE OF THE NIGHT

Багатство романтичних відтінків цієї супер інтерактивної гри можна порівняти тільки з кількістю виграшів в ній. Завдяки 1024 захоплюючим варіантам виграшу, які ця гра продовжує давати гарантовано, гравці в повній мірі можуть насолодитися ігровим досвідом з низькою мінливість.

5 REELS 1024 WAYS HIGH VOLATILTY FREE GAMES

LUCKY SIGMUND

Його котяча величність Зигмунд, кіт-щасливчик, який любить грати зі своїми шанувальниками і щедро винагороджувати їх стопками діамантів та золотих монет. Погладь його за сюрприз! В цій привабливій грі з високою мінливістю - 6 барабанів і 40 ліній, а також безліч додаткових бонусних ігор, навіть більш захоплюючих, ніж котяча м'ята.

6 REELS 40 LINES LOW VOLATILTY FREE GAMES

HUO SHI FORTUNE

Let the adventure begin! Fiery Lion will take you to his empire of gold and good fortune. An extremely prosperous, medium-high volatility game with tempting graphics will take the player on an exciting adventure.

5 REELS 30 LINES MEDIUM VOLATILITY FREE GAMES

STALLION 777

Вогняний скакун готовий взяти вас із собою в дивовижну поїздку! Осідлайте гострі відчуття, отримані від високоінтенсивної інтерактивної гри. Ця гра з високою мінливістю включає в себе 5 × 3 барабанів і 50 ліній, а також пропонує гравцям 10 безкоштовних ігор та численні нагороди.

5 REELS 50 LINES HIGH VOLATILTY FREE GAMES

ROLLY STARS

Дозволь собі освіжаючий фруктовий досвід в цій грі з надзвичайно високою мінливістю, що включає 5 × 3 барабанів і 10 ліній, і розгортанням 12 додаткових безкоштовних ігор, що робить її ще більш цікавою.

5 REELS 10 LINES HIGH VOLATILTY FREE GAMES

HOT LUCKY 7

Відправляйтеся в класичну гру з фруктами, де гарячі веселощі починаються з мінімальної ставки. Гра середньої мінливості включає 5 × 3 барабана і 5 ліній.

5 REELS 5 LINES LOW VOLATILTY

20 BLAZIN’ FURY

Blazin' fury is on fire! Let the game take you for a spin of blazin' wins. Extremely attractive with medium volatility and tempting graphics, will draw the player into a world of flaming entertainment.

5 REELS 20 LINES LOW VOLATILTY

FORTUNE WILDS 5

Lose yourself in the wild and embark on the discovery of the four-leaf clover that will bring you good luck. Beautiful graphics and an action-packed gameplay will keep the player engaged for hours.

5 REELS 5 LINES MEDIUM VOLATILTY

FORTUNE WILDS 40

Lose yourself in the wild and embark on the discovery of the four-leaf clover that will bring you good luck. Beautiful graphics and an action-packed gameplay will keep the player engaged for hours.

5 REELS 40 LINES LOW VOLATILTY

SUPER STACK 40

Let's go wild with super Stacked Symbols. Big wins and a new spin combined with everyone's favorite retro graphics will keep the player entertained for hours on end.

5 REELS 40 LINES LOW VOLATILTY

Зацікавлені в отриманні детальної інформації про продукт?

Напишіть нам